Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Krůta na asijský způsob karton (8 ks)
Kousky krůtího masa v zeleninové omáčce s čerstvým pórkem, žampiony, paprikou, zelím, sójovými klíčky, chilli, bambusovými výhonky a Jidášovým uchem.
| Kategorie: | Zrušené produkty |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8594043793033 |
| Počet porcí: | 1 |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 271 |
| Energetická hodnota kcal: | 65 |
| Tuky: | 2,0 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 4,7 g |
| z toho cukry: | 0,7 g |
| Bílkoviny: | 7,7 g |
| Vláknina: | 0,7 g |
| Sůl: | 0,72 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
| karton: | 1 |
| počet ks v kartonu: | 8 |
krůtí maso (33 %), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), zelí bíle, mrkev, pórek, houba Jidášovo ucho, paprika, sójové klíčky, bambusové výhonky, cibule, žampiony, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, pepř, chilli.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
