Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Španělský ptáček karton (5 ks)
Křehká roláda z hovězího masa ručně plněná okurkou, vajíčkem a uzeným špekem, s jemnou omáčkou z taženého vývaru, cibule a pepře.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8594043792845 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Hovězí |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 466,4 |
| Energetická hodnota kcal: | 111 |
| Tuky: | 7 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 1,74 g |
| Sacharidy: | 3 g |
| z toho cukry: | 0,4 g |
| Bílkoviny: | 9,2 g |
| Vláknina: | 0,86 g |
| Sůl: | 0,9 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
| karton: | 1 |
| počet ks v kartonu: | 5 |
hovězí maso zadní (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, okurky sterilované (okurky, voda, ocet, sůl, koření, cibule, hořčičné semeno), řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, vejce, uzená slanina (vepřové sádlo), hořčice (pitná voda, hořčičné semeno, ocet kvasný lihový, cukr, sůl, kurkuma, výtažek koření), sůl kamenná, pepř.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
