Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Bramboračka s lesními houbami karton (8 ks)
Vydatná zeleninová polévka připravená na cibulovém základu, kořeněná majoránkou a pepřem. Výraznou chuť dodávají lesní houby.
NÁŠ TIP! K této vydatné polévce můžete přikusovat vaše oblíbené pečivo. Je výborná na svačinu i lehký oběd pro děti, vegetariány i vegany.
| Kategorie: | Polévky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.64 kg |
| EAN: | 8594043796546 |
| Podle diety: | Veganské jídlo, Vegetariánské jídlo |
| Počet porcí: | 1 |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 168 |
| Energetická hodnota kcal: | 40 |
| Tuky: | 1,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 7,0 g |
| z toho cukry: | 0,7 g |
| Bílkoviny: | 1,0 g |
| Vláknina: | 0,6 g |
| Sůl: | 0,8 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 330 |
| variantaUrl: | /bramboracka-s-lesnimi-houbami-2 |
| karton: | 1 |
| počet ks v kartonu: | 8 |
voda, brambory (8 %), směs polévkové zeleniny (mrkev, hrášek, květák, brokolice, kapusta, kedlubna), rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, cibule, sušené houby, česnek, sůl kamenná, majoránka, pepř, kmín.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
