Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Jelení ragú karton (5 ks)
Jelení maso dušené na červeném víně s kořenovou zeleninou. Dochuceno divokým kořením a rybízovou marmeládou, která dodává omáčce sladkokyselou svěží chuť.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8594043792821 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Zvěřina |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 468 |
| Energetická hodnota kcal: | 112 |
| Tuky: | 5,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 1,7 g |
| Sacharidy: | 9,3 g |
| z toho cukry: | 4,5 g |
| Bílkoviny: | 6,7 g |
| Vláknina: | 0,34 g |
| Sůl: | 0,79 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
| karton: | 1 |
| počet ks v kartonu: | 5 |
jelení maso (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák), červené víno, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), cibule, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, rybízová marmeláda (rybíz, cukr, pektin), cukr, citron, sůl kamenná, divoké koření.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
