Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Katův šleh karton (8 ks)
Pokrm je ideální pro milovníky ostrých jídel, kteří v omáčce ocení chuť sterilovaných okurek, kapie a feferonek. Základem jsou šťavnaté kousky vepřové kýty. Jako přílohu doporučujeme rýži.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8594043793071 |
| Počet porcí: | 1 |
| Výběr masa: | Vepřové |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 332 |
| Energetická hodnota kcal: | 79 |
| Tuky: | 2,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,7 g |
| Sacharidy: | 7,0 g |
| z toho cukry: | 2,7 g |
| Bílkoviny: | 7,7 g |
| Vláknina: | 0,7 g |
| Sůl: | 0,67 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
| karton: | 1 |
| počet ks v kartonu: | 8 |
vepřová kýta (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), kapie sterilovaná (červená paprika, voda, ocet, cukr, sůl, koření), okurky sterilované (okurky, voda, ocet kvasný, sůl, kořenící výtažek, hořčičné semínko), cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, feferonky sterilované (feferonky, voda, ocet kvasný, sůl), řepkový olej, sůl kamenná, pepř.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
