Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Maso dvou barev karton (5 ks)
Vepřová kýta a krůtí maso s omáčkou na uzeném špeku, s restovanou cibulkou, žampiony a česnekem. Pikantnost pokrmu dodávají feferonky a chilli.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8594043792807 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Drůbeží, Vepřové |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 349 |
| Energetická hodnota kcal: | 83 |
| Tuky: | 4,1 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 1,2 g |
| Sacharidy: | 4,6 g |
| z toho cukry: | 2,7 g |
| Bílkoviny: | 7 g |
| Vláknina: | 1 g |
| Sůl: | 0,92 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
| karton: | 1 |
| počet ks v kartonu: | 5 |
vepřové maso (16 %), krůtí maso (16 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, uzená slanina (vepřové sádlo), žampiony, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kapie sterilovaná (červená paprika, voda, ocet, cukr, sůl, koření), česnek, feferonky sterilované (feferonky, voda, ocet kvasný, sůl), sůl kamenná, chilli, pepř.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
