Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Vepřové na smetaně karton (8 ks)
Lahodná smetanová omáčka z kořenové zeleniny a divokého koření je rovnocennou variací svíčkové na smetaně, avšak s libovým plátkem vepřové kýty.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8594043793125 |
| Počet porcí: | 1 |
| Výběr masa: | Vepřové |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 530 |
| Energetická hodnota kcal: | 126 |
| Tuky: | 6,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 2,6 g |
| Sacharidy: | 10,6 g |
| z toho cukry: | 6,0 g |
| Bílkoviny: | 8,3 g |
| Vláknina: | 0,3 g |
| Sůl: | 0,75 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
| karton: | 1 |
| počet ks v kartonu: | 8 |
vepřová kýta (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), mléko, smetana, cukr, rýžová mouka, kukuřičná mouka, máslo, cibule, řepkový olej, sůl kamenná, citrónová šťáva, pepř celý, nové koření, bobkový list.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
