Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Znojemská hovězí pečeně karton (8 ks)
Špikovaný hovězí plátek s omáčkou na cibulovém základu s výraznou chutí nakládaných okurek.
Vhodná příloha je rýže nebo knedlík.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8594043793156 |
| Podle diety: | Low Carb |
| Počet porcí: | 1 |
| Výběr masa: | Hovězí |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 362 |
| Energetická hodnota kcal: | 86 |
| Tuky: | 5,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,7 g |
| Sacharidy: | 4,3 g |
| z toho cukry: | 0,21 g |
| Bílkoviny: | 5,3 g |
| Vláknina: | 0,34 g |
| Sůl: | 0,95 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
| karton: | 1 |
| počet ks v kartonu: | 8 |
hovězí maso zadní (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, okurky sterilované (okurky, voda, ocet kvasný, sůl, kořenící výtažek, hořčičné semínko), uzená slanina (vepřové sádlo), řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, sůl kamenná, pepř.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
